Фундаторка «Art Classes», художниця, викладачка Наталія Гордєєва

Я дійшла до висновку, що найголовніше, що дарують уроки малювання - це стиль мислення, навичка копати глибше: мовляв, а якої саме форми цей предмет насправді, який саме відтінок у сьогоднішнього неба, чим ось це обличчя вирізняється від решти?! Тобто, мистецтво навчає дітей задавати безліч запитань - спершу про видиму реальність, а потім про власні відчуття, воно вчить аналізувати, що саме про це думаю я.

В майбутньому подібна чутливість виховує безцінні людські якості, такі, як емпатія та естетичне чуття, коли ти просто відчуваєш, як слід діяти, подавати та покращувати.

Викладачка,художниця Альона Шлапак

Народилась 1993 року у Дніпрі, Україна.
2010-2014 навчалась в Дніпропетровському театрально-художньому коледжі.
З 2014 – у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (Київ, Україна).
З 2011 року почала свою виставкову діяльність.Беру участь у всеукраїнських та міжнародних пленерах. Роботи зберігаються в приватних колекціях в Україні, Китаї, Великобританії, США.Віддана мистецтву усім серцем. Мені важливо показати глядачам те, що хвилює мене, і здійняти в них емоції, що призведуть до роздумів. Художня студія Art Classes стала для мене новим життєвим етапом. У мене є змога поділитися знаннями та надихнути інших людей створювати прекрасне та помічати художньо-наповнені речі в буденності.Я ціную в мистецтві легкість та натхненність. Для мене важлива технічність та колорит. Я сподіваюсь виховати в учнях відчуття прекрасного та віру у себе.

Викладачка,художниця Валерія Ісаєва

Народилася 6 грудня 1994р. у місті Дніпро . Там навчалась у художній школі та театрально-художньому коледжі . Також жила і навчалась у Санкт-Петербурзі в академії ім. Репіна . На сьогоднішній день Валерія мешкає у м. Києв де і продовжує свій творчій шлях в Академї мистецтв (НАОМА) . Валерія виросла з мрією стати художником . Всю свою любов до творчого процесу та досвід вкладає у своїх учнів . Притримується усіх законів живопису але має досвід малювання у будь-яких техніках , це дає змогу втілення будь якого сюжету та техніки .

Викладачка, фешн-ілюстратор. Анна Дворник

Спеціалізуюся на глем-портретах аквареллю та олією.
Вважаю, що коли поєднуються любов і майстерність, можна очікувати на шедевр!
Народилася 1994 року у місті Дніпро. Навчалась там у художній школі та театрально-
художньому коледжі. Також жила і навчалась у Санкт-Петербурзі в академії живопису,
скульптури і архітектури ім. І.Рєпіна. Зараз мешкаю у Києві, де і продовжую свій творчий
шлях в Академї мистецтв (НАОМА). Я виросла з мрією стати художником. Всю свою любов до творчого процесу та власний досвід вкладаю у своїх учнів. Притримуюся усіх законів живопису, але маю досвід малювання у будь-яких техніках, що дає змогу втілення будь-якого сюжету та техніки.

Слідкуйте за нами

«Art classes» - студія для естетів, які прийшли здійснювати мрію!.

  • м. Київ, вул. Антоновича, 23-Б, 2-ий під'їзд, 4-ий поверх, офіс 45.
  • 097-506-23-67
  • artclasses.ua@gmail.com

Дізнавайтесь про останні події

Залиште Ваш E-mail щоб мати нагоду отримувати останні новини!